Toshiba Quantum Key Distribution

Toshiba Quantum Technology

Quantum Secure Communications

Vizí společnosti Toshiba je zabezpečit komunikace po celém světě s ohledem na pokroky ve výpočetním odvětví a matematice. V důsledku technologického pokroku se data šíří téměř neustále, a zabezpečený přenos citlivých informací je tak důležitější než kdy dříve.

Další informace

Energie Toshiba

Energie zítřka

Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem cenných technologií pro nepostradatelné systémy.

Společnost Toshiba se zabývá vším od obnovitelné vodíkové energie, přes vyspělé distribuční systémy až po termální, vodní nebo jadernou energii, a přispívá tak k vývoji energetické sítě, která zlepšuje životy lidí po celém světě.

Další informace
Toshiba Energy
Toshiba Semiconductors & Storage

Polovodiče & Úložiště Toshiba

Solutions & Components

Společnost Toshiba nabízí evropským společnostem širokou škálu inovativních pevných disků (HDD) a polovodičová řešení pro aplikace určené pro automobilový a výrobní průmysl, IoT, řízení pohybu, telekomunikace a spotřební a bílé zboží.

Obsáhlé portfolio společnosti zahrnuje vestavěné bezdrátové integrované obvody, výkonové polovodiče, mikrořadiče, optické polovodiče, aplikačně specifické standardní produkty a diskrétní zařízení od diod po logické integrované obvody.

Další informace

Infrastruktura Toshiba

Zkouška časem

Naše řešení pro veřejnou infrastrukturu, budovy, střediska a průmyslové systémy pomáhají budovat udržitelnou společnost, která je bezpečná a spolehlivá.

Ke klíčovým inovacím v této oblasti patří energeticky úsporné a ekologicky šetrné systémy a řešení kritických aspektů globální infrastruktury, jako jsou systémy pro dodávku vody, kanalizace, motorové a železniční systémy nebo klimatizace a osvětlení.

Další informace
Toshiba Infrastructure
Toshiba Digital Solutions

Toshiba Digital Solutions

Společné vytváření nových obchodů a hodnot

Připojením různých zařízení k Internetu vytváří IoT mnoho nových obchodů, které využívají velké objemy nashromážděných dat. Překračujeme hranice podniků, odvětví a regionů a společně s našimi zákazníky a společností vytváříme nové obchody a hodnoty.

Další informace

Dynabook has recalled certain AC Adapters sold with Toshiba branded laptops (and as separate accessories). For information regarding the AC adapter recall, please visit the Dynabook support page: https://de.dynabook.com/productnotes. Dynabook purchased the Toshiba laptop business in 2018 and manages all related product inquiries and support.