* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Oznámení

Oznámení o změnách uživatelského rozhraní Smart TV od společnosti Toshiba, včetně MediaGuide a MediaGuide Replay

K 31. prosinci 2018 bude portál Smart TV společnosti Toshiba procházet aktualizací, která vám umožní rychlejší navigaci a lepší celkový dojem na následujících modelech: Televizory řady Toshiba - L43 **, L63 **, M63 **, L73 **, M83 **, L93 **, L64 **, L74 ** Na vaší straně není třeba provádět žádnou akci, váš televizor automaticky načte novou verzi portálu po jeho pokusu spustit po tomto datu. Vezměte prosím na vědomí, že funkce MediaGuide a MediaGuide Replay nebudou po této aktualizaci podporovány a přístupné. Pro uživatele TV, kteří si přejí prohlížet informace o elektronickém programu, je to možné dosáhnout stisknutím tlačítka "Guide" na dálkovém ovladači.

Upozornění: zobrazený obrázek je pouze ilustrační, skutečné aplikace se mohou lišit.

Vaše pochopení je ceněno.Upozornění

Upozornění na změnu uživatelského rozhraní v televizorech Smart TV a Blu-ray přehrávačích Toshiba

1. září 2016 proběhne aktualizace uživatelského rozhraní televizorů Toshiba Smart TV, která přinese modernější vzhled a prostředí. V rámci této aktualizace se společnost Toshiba rozhodla zrušit webovou funkci MediaGuide. Uživatelé televizorů, kteří si budou i nadále chtít prohlížet elektronické informace o programu, tak mohou učinit stisknutím tlačítka Guide na dálkovém ovladači.

Poznámka: Uvedený obrázek je jen ilustrační. Aplikace se mohou ve skutečnosti lišit.

Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Upozornění na ukončení poskytování všech aplikací pro televizory Smart TV, Cloud TV a přehrávače Blu-ray v obchodě iTunes a na webu Google Play.

Společnost Toshiba se rozhodla, že od 8. prosince 2015 přestane poskytovat následující bezplatné aplikace, která jsou dostupné v obchodě iTunes a na webu Google Play. Jsou to průvodní aplikace pro kompatibilní Toshiba televizory a Blu-ray přehrávače, které umožňují ovládání pomocí smartphonů a tabletů.

iTunes store
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
  • Toshiba Cloud TV
Google Play
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
Aplikace, které jste si stáhli do zařízení, můžete dál používat. Pokud je ale odinstalujete, nebudete je po tomto datu moci znovu nainstalovat.

Vzhledem k ukončení poskytování těchto aplikací může v důsledku budoucích aktualizací systémů iOS a Android dojít k omezení jejich funkčnosti.

Omlouváme se uživatelům za případné nepříjemnosti.

Děkujeme za pochopení.

* Funkce Vzdálené nahrávání byla odstraněna. Žádné změny k volbě dalších funkcí.

Upozornění

Upozornění o přerušení aplikace YouTube.

Po 30.6.2017 nebude již aplikace YouTube na následujících zařízeních podporována, ale můžete stále přistupovat k YouTube mnoha jinými způsoby.

TL868 / TL838 / RL838 / RL858
TL963 / XL975 / VL963 / UL975 / TL966 / TL936 / TL933 / SL970 / RL953 / RL936 / RL933
TL968 / YL985 / UL985 / WL968 / TL938 / TL939 / SL980 / RL958 / RL939 / RL938

Seznam podporovaných zařízení YouTube je k dispozici na adrese http://www.youtube.com/tvdevices.

Upozornění: obrázek zobrazený pouze pro ilustrační účely se může lišit od skutečných aplikací.

Vaše pochopení je ceněno.