* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Upozornění

Upozornění na změnu uživatelského rozhraní v televizorech Smart TV a Blu-ray přehrávačích Toshiba

1. září 2016 proběhne aktualizace uživatelského rozhraní televizorů Toshiba Smart TV, která přinese modernější vzhled a prostředí. V rámci této aktualizace se společnost Toshiba rozhodla zrušit webovou funkci MediaGuide. Uživatelé televizorů, kteří si budou i nadále chtít prohlížet elektronické informace o programu, tak mohou učinit stisknutím tlačítka Guide na dálkovém ovladači.

Poznámka: Uvedený obrázek je jen ilustrační. Aplikace se mohou ve skutečnosti lišit.

Děkujeme za pochopení.

Upozornění

Upozornění na ukončení poskytování všech aplikací pro televizory Smart TV, Cloud TV a přehrávače Blu-ray v obchodě iTunes a na webu Google Play.

Společnost Toshiba se rozhodla, že od 8. prosince 2015 přestane poskytovat následující bezplatné aplikace, která jsou dostupné v obchodě iTunes a na webu Google Play. Jsou to průvodní aplikace pro kompatibilní Toshiba televizory a Blu-ray přehrávače, které umožňují ovládání pomocí smartphonů a tabletů.

iTunes store
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
  • Toshiba Cloud TV
Google Play
  • Toshiba Remote
  • Toshiba TV MediaGuide*
Aplikace, které jste si stáhli do zařízení, můžete dál používat. Pokud je ale odinstalujete, nebudete je po tomto datu moci znovu nainstalovat.

Vzhledem k ukončení poskytování těchto aplikací může v důsledku budoucích aktualizací systémů iOS a Android dojít k omezení jejich funkčnosti.

Omlouváme se uživatelům za případné nepříjemnosti.

Děkujeme za pochopení.

* Funkce Vzdálené nahrávání byla odstraněna. Žádné změny k volbě dalších funkcí.