* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY
RSS

Publikováno: 12 Bře 2018
 • Špičkové řešení pro operační systém Windows 10, které se snadno integruje do stávající IT architektury
 • Strategické partnerství s firmou Ubimax má za cíl využít potenciál nositelných řešení v odvětví výroby, údržby a logistiky
 • Publikováno: 05 Bře 2018
  Dlouholetým požadavkem profesionálních, nebo chcete-li firemních uživatelů notebooků, je matný displej s vysokým rozlišením. Popularita dotykových obrazovek vnesla do této kategorie rozčarování, protože technologie dlouho neumožňovaly zachovat plnohodnotně výše zmíněný aspekt. Jak se problematika řešila a co přináší nejnovější možnosti?
  Publikováno: 31 Led 2018
 • Nové lehké, ale výkonné notebooky s procesory až 8. generace Intel® Core™
 • Navrženy s ohledem na mobilitu, bezpečnost a spolehlivost. Nová řada notebooků demonstruje trvalý závazek společnosti Toshiba na počítačovém trhu B2B.
 • Publikováno: 08 Led 2018
  Kombinace inteligentního cloudu s výkonným rozhraním umožní rychlejší nasazování řešení
  Publikováno: 25 Říj 2017
  Firemní uživatelé, a především pak velké společnosti, mají specifické potřeby v oblasti výpočetních technologií. Jak postupovala společnost Toshiba v návrhu notebooku pro potřeby firemního podnikání od menších a středních společností až po velké korporace? Základními trendy, které společnosti u dodavatelů IT vyhledávají stále více, jsou nadstandardní záruční podmínky, silné servisní zázemí, kompatibilita s jakoukoli firemní infrastrukturou a především pak vysoké zabezpečení dat.