* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY
RSS

Publikováno: 25 Říj 2017
Firemní uživatelé, a především pak velké společnosti, mají specifické potřeby v oblasti výpočetních technologií. Jak postupovala společnost Toshiba v návrhu notebooku pro potřeby firemního podnikání od menších a středních společností až po velké korporace? Základními trendy, které společnosti u dodavatelů IT vyhledávají stále více, jsou nadstandardní záruční podmínky, silné servisní zázemí, kompatibilita s jakoukoli firemní infrastrukturou a především pak vysoké zabezpečení dat.
Publikováno: 14 Zář 2017
  • S rostoucími trendy mobilní práce a home office se ve společnostech stávají ožehavými dvě zásadní otázky: ochrana citlivých dat před zcizením či zneužitím a také administrace a správa množství různých mobilních zařízení.
Publikováno: 21 Srp 2017
  • Profesionální notebooky Toshiba nejnovější generace X jsou na našem trhu k dispozici nyní v kompletním složení. Posledním zástupcem, který byl nyní uveden na český a slovenský trh, je 14" přístroj Tecra X40. Jedná se o lehký a výkonný přenosný počítač s výdrží na baterii až 11 hodin.
Publikováno: 31 Čvc 2017
  • Dokovací řešení pro notebooky Toshiba Portégé X20W-D, X 30-D a Tecra X40-D
  • Paralelní zobrazení ve 4K na dvou displejích připojených k portům HDMI®
  • Přenos dat na připojená zařízení přes USB Type-C™ rychlostí až 40 Gbit/s
Publikováno: 26 Čvc 2017
  • Řešení mobilních terminálů vestavěných do těla tradičních notebooků usnadňuje práci systémovým administrátorům v oblastech optimalizace správy mobilních zařízení a ochrany proti zneužití dat.