* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY
RSS

Publikováno: 31 Led 2018
 • Nové lehké, ale výkonné notebooky s procesory až 8. generace Intel® Core™
 • Navrženy s ohledem na mobilitu, bezpečnost a spolehlivost. Nová řada notebooků demonstruje trvalý závazek společnosti Toshiba na počítačovém trhu B2B.
 • Publikováno: 08 Led 2018
  Kombinace inteligentního cloudu s výkonným rozhraním umožní rychlejší nasazování řešení
  Publikováno: 25 Říj 2017
  Firemní uživatelé, a především pak velké společnosti, mají specifické potřeby v oblasti výpočetních technologií. Jak postupovala společnost Toshiba v návrhu notebooku pro potřeby firemního podnikání od menších a středních společností až po velké korporace? Základními trendy, které společnosti u dodavatelů IT vyhledávají stále více, jsou nadstandardní záruční podmínky, silné servisní zázemí, kompatibilita s jakoukoli firemní infrastrukturou a především pak vysoké zabezpečení dat.
  Publikováno: 14 Zář 2017
  • S rostoucími trendy mobilní práce a home office se ve společnostech stávají ožehavými dvě zásadní otázky: ochrana citlivých dat před zcizením či zneužitím a také administrace a správa množství různých mobilních zařízení.
  Publikováno: 21 Srp 2017
  • Profesionální notebooky Toshiba nejnovější generace X jsou na našem trhu k dispozici nyní v kompletním složení. Posledním zástupcem, který byl nyní uveden na český a slovenský trh, je 14" přístroj Tecra X40. Jedná se o lehký a výkonný přenosný počítač s výdrží na baterii až 11 hodin.