Dostupnost
Nootbooky na kveten
Satellite L830
Rada Satellite L830
24HODIN V POHYBU.
S počítačem Satellite L830 můžete být v pohybu celý den a po návratu domů můžete pokračovat v multimediálních zážitcích. V nejtenčím místě má tloušťku pouhé 3 cm a váží jenom 1,8 kg, takže je radost ho nosit. A pravděpodobně vydrží běžet déle než vy – po nabití až 6 hodin**. Nejlepší však je, že se nám do něj podařilo zabudovat multiformátovou jednotku DVD a všechno další, co potřebujete k tomu, abyste si mohli naplno užívat HD obsah. Díky tomu můžete být celé dny na cestách a mít stále po ruce své skladby, hry a filmy v úžasné HD kvalitě.
Satellite L850
Rada Satellite L850
VÝJIMEČNÁ KVALITA UVNITŘ I NAVENEK
Výjimečná kvalita uvnitř i navenek. S počítačem Satellite L850 si budete užívat filmy, hry a hudební klipy ve vynikající HD kvalitě. Navenek – stylové šasi kombinuje matné a lesklé prvky do finálního vzhledu, který odolává otiskům prstů. Uvnitř – součástí výbavy je hodnotný balíček multimediálních funkcí a typická trvanlivost produktů společnosti Toshiba. Můžete tedy nonstop sledovat filmy, hrát hry nebo hltat hudební klipy v HD kvalitě na 39,6cm (15,6") displeji notebooku.
Satellite L855
Rada Satellite L855
NOVÝ ÚHEL POHLEDU
Notebook Satellite L855 nabízí nový úhel pohledu. Vystavuje na odiv tenkou konstrukci a úžasné ledově modré hliníkové šasi s kartáčovanou povrchovou úpravou. Odklopte víko a užívejte si hry, filmy a obrázky ve vynikající HD kvalitě. Umožní vám to hodnotný balíček multimediálních funkcí. Různé dostupné konfigurace obsahují širokou nabídku procesorů nejnovější generace, grafických karet a pevných disků s kapacitou až 1 TB. K téhle kombinaci přidejte proslulou kvalitu produktů společnosti Toshiba a dostanete nejen spolehlivý notebook pro zábavu, ale také skvěle vypadající zařízení.