* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Reliability Guarantee

Váš notebook Toshiba vás nenechá na holičkách
Pokud se pokazí, zdarma vám ho opravíme a vrátíme peníze*

Ve společnosti Toshiba našim notebookům zcela důvěřujeme. A když si nějaký koupíte, chceme, abyste tuto důvěru měli také. Proto všem našim zákazníkům poskytujeme záruku spolehlivosti – příslib, že vás naše produkty nenechají na holičkách.

Příslib naší značky


Pokud vám notebook vypoví službu do jednoho roku od zakoupení*, můžete si ho nechat zdarma opravit u společnosti Toshiba nebo v autorizovaném servisním středisku společnosti Toshiba. A vzhledem k tomu, že jsme si naší spolehlivostí naprosto jistí, dostanete taky zpět své peníze*.

Proč tak důvěřujeme svým produkům?

Již více než 30 let stojíme v popředí elektronických inovací a vytváříme spolehlivé produkty, které vylepšují produktivitu v každé instalaci. Každý náš notebook navíc prochází testováním HALT (Highly Accelerated Life Testing), které simuluje tři roky používání. Standardy společnosti Toshiba splní pouze ty notebooky, které úspěšně projdou těmito přísnými testy.

KROK 1

NÁKUP S DŮVĚROU
Kupte si opravňující notebook Toshiba.

KROK 2

SNADNÁ REGISTRACE
Zaregistrujte se, abyste získali záruku spolehlivosti do 30 dní od zakoupení.


Zaregistrovat nový notebook

KROK 3

ZÍSKÁNÍ BEZPLATNÉ OPRAVY A VRÁCENÝCH PENĚZ
Pokud nastane nepravděpodobná situace, že se váš notebook porouchá, použijte tento formulář k získání bezplatné záruční opravy a vrácení peněz.


Žádejte vrácení peněz