* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

O společnosti Toshiba

O společnosti Toshiba
Společnost Toshiba je předním světovým dodavatelem a zlepšovatelem průkopnických špičkových technologií, diverzifikovaným výrobcem a dodavatelem moderních elektronických a elektrických produktů, zahrnujících informační a komunikační systémy, digitální spotřební elektroniku, elektronická zařízení a součástky, systémy pro elektrárny včetně atomových, systémy pro průmyslovou a společenskou infrastrukturu a domácí spotřebiče. Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 740 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, s ročními tržbami překračujícími 6,3 biliónu jenů (68 miliard dolarů).
Více informací >


Řízení ochrany životního prostředí
Společnost Toshiba Group realizuje řízení ochrany životního prostředí, které podporuje harmonii se Zemí, a přispívá tak k vytváření bohatšího životního stylu lidí. Společnost Toshiba Group vychází ze Základních zásad ochrany životního prostředí a systematicky podporuje iniciativy k ochraně životního prostředí ve shodě s Vizí ochrany životního prostředí, která určuje cílové číselné hodnoty a vytváří dobrovolné plány ochrany životního prostředí. Dobrovolné plány ochrany životního prostředí jsou akční plány k dosažení cílových číselných hodnot.
Více informací >


Aktivity podnikové sociální zodpovědnosti
Principy podnikové sociální zodpovědnosti jsou základem strategie a podnikání společnosti Toshiba. Patří k nim principy Filosofie a zásady, Řízení, Zapojení kapitálových účastníků, Sociální chování a Podnikové občanství. Hodnoty jako úcta k lidskému životu, ekologické povědomí a soulad se zákonnými požadavky jsou úzce integrovány do našich každodenních činností jakožto zodpovědného člena podnikové sféry planety Země.
Více informací >


Toshiba Research Europe Ltd.
Toshiba Research Europe Ltd (TREL) ve Velké Británii patří ke světovým výzkumným a vývojovým organizacím, které založila společnost Toshiba Corporation z Japonska. Tvoří ji dvě laboratoře – Cambridge Research Laboratory (CRL) v Cambridgi a Telecommunications Research Laboratory (TRL) v Bristolu.
Cambridge Research Laboratory | Telecommunications Research Laboratory