* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře

Číslo dílu: PX1878E-1NCA

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře

Navrženo pro váš pracovní život

Ať už jste neustále v pohybu, nebo většinou pracujete za stolem, Toshiba má brašny a batohy přesně pro vás. V naší řadě tenkých, elegantních a praktických brašen, od 14palcové B114 až po 17palcovou B217, si určitě najdete takovou, která sedí nejen k vašemu notebooku, ale i k vašemu životnímu stylu. Brašny Toshiba obsahují dodatečný prostor na všechny pracovní potřeby a jsou ideální, pokud se svým počítačem někdy cestujete. Řada B2 má navíc i dvojitou kapsu, která se vám bude hodit při přebíhání z jedné schůzky na druhou. Ergonomické brašny B2 s pohodlným uchem, vestavěným popruhem na kolečkový kufr a dvěma kapsami mají dost místa na počítač i tablet. Můžete tak být neustále na cestách, a přesto budete mít všechno potřebné po ruce. B116 je navíc k dispozici i ve formě batohu, takže ať už pracujete jakýmkoli stylem, mezi brašnami a batohy Toshiba si určitě vyberete.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY
Polstrovaná kapsa na notebook pro maximální ochranu
Přední kapsy na tablet a příslušenství
Pohodlný úchop
Nastavitelný ramenní popruh
Robustní a odolné materiály
Upevňovací popruh na kolečkový kufr

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře
Specifikace produktu Příslušenství Kde lze koupit


Zkuste najít podobné produkty u našich partnerů online. Přejděte na stránku Kde lze koupit a vyberte požadovanou oblast.


*Ne všechny produkty, volitelné součásti nebo služby jsou k dispozici ve všech oblastech a také smluvní podmínky se mohou v jednotlivých oblastech lišit.

Všechny specifikace produktů závisejí na modelu a místní dostupnosti. Chcete-li zobrazit úplný výpis prohlášení o omezeních produktů a modelů a právní informace (např. o klávesnici odolné proti polití, o výdrži baterie atd.), klikněte sem