* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře

Číslo dílu: PX1878E-1NCA

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře

Navrženo pro váš pracovní život

Ať už jste neustále v pohybu, nebo většinou pracujete za stolem, Toshiba má brašny a batohy přesně pro vás. V naší řadě tenkých, elegantních a praktických brašen, od 14palcové B114 až po 17palcovou B217, si určitě najdete takovou, která sedí nejen k vašemu notebooku, ale i k vašemu životnímu stylu. Brašny Toshiba obsahují dodatečný prostor na všechny pracovní potřeby a jsou ideální, pokud se svým počítačem někdy cestujete. Řada B2 má navíc i dvojitou kapsu, která se vám bude hodit při přebíhání z jedné schůzky na druhou. Ergonomické brašny B2 s pohodlným uchem, vestavěným popruhem na kolečkový kufr a dvěma kapsami mají dost místa na počítač i tablet. Můžete tak být neustále na cestách, a přesto budete mít všechno potřebné po ruce. B116 je navíc k dispozici i ve formě batohu, takže ať už pracujete jakýmkoli stylem, mezi brašnami a batohy Toshiba si určitě vyberete.

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY
Polstrovaná kapsa na notebook pro maximální ochranu
Přední kapsy na tablet a příslušenství
Pohodlný úchop
Nastavitelný ramenní popruh
Robustní a odolné materiály
Upevňovací popruh na kolečkový kufr

Brašna na notebook B214 – otevírání nahoře
Specifikace produktu Příslušenství Where to Buy


Zkuste najít podobné produkty u našich partnerů online. Přejděte na stránku Kde lze koupit a vyberte požadovanou oblast.


*Ne všechny produkty, volitelné součásti nebo služby jsou k dispozici ve všech oblastech a také smluvní podmínky se mohou v jednotlivých oblastech lišit.

All product specifications depending on model and local availability. To view full listing of product and model disclaimers and legal information (e.g. spill resistant keyboard, battery life, trademarks, etc.), please click here.